Stránka 2 z 2
Re: Bod obnovení v XP a pravidla
Odeslal: 14 Led 2017 12:01
od altrok
Teoreticky a podle zdroju starych pres 12 let by stacilo jednou za 24 hodin nechat pocitac prejit do idle stavu, jak jsem citoval zde
http://forum.viry.cz/viewtopic.php?p=1471663#p1471663
Re: Bod obnovení v XP a pravidla
Odeslal: 19 Led 2017 00:43
od Viruskill
Zdravím,
zkusím to, ale teď ne. Pracuji s ním. Našel jsem toto -
http://www.winhelponline.com/blog/creat ... er-script/ . Děkuji.
Pavel Šimon
Re: Bod obnovení v XP a pravidla
Odeslal: 28 Srp 2017 01:34
od Viruskill
Zdravím,
pomocí toho scriptu to jde.
Pavel Šimon