Bod obnovení v XP a pravidla

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7328
Registrován: 15 Lis 2012 22:26
Místo/Bydliště: Znojmo

Re: Bod obnovení v XP a pravidla

#16 Příspěvek od altrok »

Teoreticky a podle zdroju starych pres 12 let by stacilo jednou za 24 hodin nechat pocitac prejit do idle stavu, jak jsem citoval zde http://forum.viry.cz/viewtopic.php?p=1471663#p1471663
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Bod obnovení v XP a pravidla

#17 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

zkusím to, ale teď ne. Pracuji s ním. Našel jsem toto - http://www.winhelponline.com/blog/creat ... er-script/ . Děkuji.

Pavel Šimon

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Bod obnovení v XP a pravidla

#18 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

pomocí toho scriptu to jde.

Pavel Šimon

Zamčeno