Stránka 22

Re: Bod obnovení v XP a dávkový soubor

Odeslal: 16 Pro 2016 18:01
od altrok
Nechapu. Popiste aktualni problem detailneji. Kdy se tak deje, co jste spustil atd.

Re: Bod obnovení v XP a dávkový soubor

Odeslal: 01 Led 2017 03:25
od Viruskill
Zdravím,

používám ten skript.

Pavel Šimon

Můžete to uzamknout - :closed: