Stránka 22

Re: prosím o kontrolu, PC po naběhnutí tak minutu nereaguje

Odeslal: 30 Črc 2016 13:45
od cernohous13
"Nové okno" spuští další Firefox kerý zase musí načíst domovskou stránku - nestačil by ti "Nový panel" ?

Re: prosím o kontrolu, PC po naběhnutí tak minutu nereaguje

Odeslal: 31 Črc 2016 18:28
od Dennis
pardon :-) jsem myslel nový panel :-) ale napsal nové okno
už to je docela rychlé alespon se mi zda :-)

Re: prosím o kontrolu, PC po naběhnutí tak minutu nereaguje

Odeslal: 01 Srp 2016 06:58
od cernohous13
Takže už není co řešit :???: