Prosim o kontrolu
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Re: Prosim o kontrolu
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: Prosim o kontrolu
V nouzovem rezimu s praci v siti nesly dokonce zadne stranky,,,,zase vyprsel cas pripojeni u vsech stranek.
A zkousel jsem jiny pocitac,,respektive jsem prehodil HDD,kde mam dlasi XPecka nainstalovane a zase nejde polovina stranek,,,nektere jdou jine ne.,,,uz nevim,co s tim,,jsem zoufalej.
A zkousel jsem jiny pocitac,,respektive jsem prehodil HDD,kde mam dlasi XPecka nainstalovane a zase nejde polovina stranek,,,nektere jdou jine ne.,,,uz nevim,co s tim,,jsem zoufalej.
Re: Prosim o kontrolu
A zkousel jste to i jinde nez doma? Kazdopadne problem nebude v pocitaci, kdyz to neslo ani na tom druhem. Musite to zkusit jinde nez doma a taky s jinym systemem.vlastak23 napsal:A zkousel jsem jiny pocitac,,respektive jsem prehodil HDD,kde mam dlasi XPecka nainstalovane a zase nejde polovina stranek,,,nektere jdou jine ne.,,,uz nevim,co s tim,,jsem zoufalej.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: Prosim o kontrolu
nezkousel jsem to jinde,,,nemam takovou moznost.
Tak mam zavolat poskytovateli?o tom rict,,co se deje?
Tak mam zavolat poskytovateli?o tom rict,,co se deje?
Re: Prosim o kontrolu
Znate nekoho s XP? Zeptejte se ho, jestli mu ty stranky jdou. Kdybyste to zkusil z vaseho pc jinde nez doma, pripadne u vas zkusil jiny pocitac (nejlepe i s jinym systemem), bylo by hned jasne, jestli je to poskytovatelem, pocitacem, nebo starym systemem. Takhle proste nevim. Zavolat muzete, treba neco reknou.vlastak23 napsal:nezkousel jsem to jinde,,,nemam takovou moznost.
Jinak muzete zkusit resetovat router.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: Prosim o kontrolu
tak s XP to jede kolegovi doma,,,takze XPeckama to neni,,,jinak cekam na notebook a musim to zkusit tady,,pujci mi ho az v sobotu.
Re: Prosim o kontrolu
takze mam jiny pocitac a nejede to.
je to u poskytovatele.
uz jsem s nim mluvil,ale te servisak je asi amater nebo co,,,za prve svadel vinu stale na me,,ze to musi byt u me a az jsem mu dal padne dukazy a hlavne jsem zjistil,ze i sousedce to nejede,tak ze to je teda u neho,,ale vubec si s tim nevi rady.
porad pry neco zkousi a nejede to,,pry velka zahada,,,tak nevim,,,podle me jsou to DNS servry a nebp ping,,nebot jsem meril a je ping nekdy kolem az 200a vys,,strasne lita,,ikdyz ted jak do toho drbe,,tak se to snizilo.
diky za pomoc a musim to resit s nim.
je to u poskytovatele.
uz jsem s nim mluvil,ale te servisak je asi amater nebo co,,,za prve svadel vinu stale na me,,ze to musi byt u me a az jsem mu dal padne dukazy a hlavne jsem zjistil,ze i sousedce to nejede,tak ze to je teda u neho,,ale vubec si s tim nevi rady.
porad pry neco zkousi a nejede to,,pry velka zahada,,,tak nevim,,,podle me jsou to DNS servry a nebp ping,,nebot jsem meril a je ping nekdy kolem az 200a vys,,strasne lita,,ikdyz ted jak do toho drbe,,tak se to snizilo.
diky za pomoc a musim to resit s nim.
Re: Prosim o kontrolu
Tak to je mi lito, ze je to pro nej takovy problem a nevi si rady.
Na druhou stranu jsem rad, ze jsem nic neprehledl a problem je mimo pocitac. Snad na to brzy prijde.
Nemate zac!
Drzim palce a tema necham otevrene, dejte treba vedet, jak se to vyresilo
Zatim se mejte
17.7.
Na druhou stranu jsem rad, ze jsem nic neprehledl a problem je mimo pocitac. Snad na to brzy prijde.
Nemate zac!
Drzim palce a tema necham otevrene, dejte treba vedet, jak se to vyresilo
Zatim se mejte
17.7.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/


Přispějete na provoz fóra?