Stránka 22

Re: Zpomalený Nb

Odeslal: 22 Kvě 2016 14:54
od rudkr63
Zdravím, udělal jsem test HD Tune-nikde nic červený. Pak Memtest a rovněž error=0. Takže chyby pravděpodobně na disku nejsou.Děkuji za ochotu.Holt asi má svoje natočeno.

Re: Zpomalený Nb

Odeslal: 24 Kvě 2016 14:48
od Roli
Ona by hodně pomohla čistá instalace Win 10.

Re: Zpomalený Nb

Odeslal: 26 Kvě 2016 02:15
od rudkr63
Sice jsem se té čisté instalace bál, ale nakonec jsem se "pochlapil" a musím říct, že se NB o dost zrychlil. Díky

Re: Zpomalený Nb

Odeslal: 26 Kvě 2016 21:15
od Roli
rudkr63 napsal:....... a musím říct, že se NB o dost zrychlil.
No aby ne, tohle skoro vždy zabere :)
rudkr63 napsal:Díky
Není zač a :closed: