Re: Preventivka T-Bag
Odeslal: 06 Črv 2016 22:33
dakujem, s menšími problémami sa my to podarilo.
Nehcem zbytočne zakladať novu temu ake kompletne softverove zabezpečenie by si my vedel odporučiť ? Free
samozrejme som si prečítal tento príspevok:
http://forum.viry.cz/viewtopic.php?t=6152
no vzhľadom na to že je to už pár rokov sa mohlo všeličo zmenit.
Nehcem zbytočne zakladať novu temu ake kompletne softverove zabezpečenie by si my vedel odporučiť ? Free
samozrejme som si prečítal tento príspevok:
http://forum.viry.cz/viewtopic.php?t=6152
no vzhľadom na to že je to už pár rokov sa mohlo všeličo zmenit.