Prosím o kontrolu,,, Zpomalený PC

Nemáte v tuto chvíli žádný problém s pc a chcete se jen ujistit, že je vše v pořádku?
Vložte log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Prosím o kontrolu,,, Zpomalený PC

#16 Příspěvek od Márty84 »

Popiste podrobneji jake jsou problemy. Co presne je pomale, pri cem, jak casto, je to porad stejne, nebo to kolisa, atd.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

zerom
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: 03 Pro 2006 14:55

Re: Prosím o kontrolu,,, Zpomalený PC

#17 Příspěvek od zerom »

Zdravím.
Celkově chod PC. Reakce na spuštěné programy. Náběh systému, programů či internetu. Nedávno jsem pro jistotu přeinstaloval systém z Recovery disku. Bez výsledku. měl jsem chvíli i AIDU64 a koukal na teploty, ale nic se nezdálo nadlimitní.

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Prosím o kontrolu,,, Zpomalený PC

#18 Příspěvek od Márty84 »

Pokud to delalo hned po preinstalaci systemu, nebude to dilo haveti, ale bud chyba systemu samotneho, nebo nejaky HW problem. To se ale spatne hleda a zvlast na dalku :?:

Zkusime jeste pro vsechny pripady...


:!: Pokud nemate, zazalohujte si radeji dulezita data (fotky, dokumenty, atd.) :!:

:!: Nepouzivejte ComboFix bez predchozi domluvy! Je to poruseni pravidel fora a ztratite tim narok na pomoc!

:arrow: Stahnete ComboFix http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe a ulozte ho na plochu.
Vypnete antivir i dalsi pripadne zabezpeceni.
Kliknete na ComboFix pravym mysidlem a levym na Spustit jako spravce
Odsouhlaste licencni podminky a nechte program pracovat. Jestli vam nabidne instalaci Konzoly pro zotaveni, souhlaste.
Po dobu skenu nic nespoustejte, nikam neklikejte.
Po dokonceni skenovani (muze dojit i k restartu pc) by se mel vytvorit log, ktery bude umisteny zde C:\ComboFix.txt
Jeho obsah sem zkopirujte

:!: Kdyby po restartu nenabehl windows, restartujte znovu, mackejte klavesu F8 a zvolte - Posledni znama funkcni konfigurace
:!: Kdyz windows nabehne, ale pri spousteni ruznych programu bude hlasena chyba, staci restartovat pc a bude to v poradku




17.7. pro neaktivitu :lock: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Zamčeno