Re: Preventivní kontrola
Odeslal: 02 Dub 2016 06:03
Jestli už nevidíš zádný problém tak to můžeme ukončit - nemám co řešitJoker93 napsal:Mám sem dávat ještě nějaký log nebo to můžem uzavřít?
Jestli už nevidíš zádný problém tak to můžeme ukončit - nemám co řešitJoker93 napsal:Mám sem dávat ještě nějaký log nebo to můžem uzavřít?