Re: //Windows Explorer//větší využiti procesoru
Odeslal: 28 Led 2016 20:13
System idle process jsou de facto neběžící procesy. Jinými slovy 82,02% jsou volné systémové prostředky. Podle té fotky to vypúadá naprosto v pořádku.
Pomáháme v boji s počítačovou havěti!
https://forum.viry.cz:443/