Stránka 2 z 2
Re: Pc je opět nějaké zabržděné
Odeslal: 05 Led 2016 20:51
od Rudy
Nechoďte do "temných zákoutí" internetu a klikejte s rozvahou.

Nemáte zač!
Re: Pc je opět nějaké zabržděné
Odeslal: 06 Led 2016 12:57
od jindra.paryzek
Tomu se právě snažím vyhýbat, jelikož mám toto jako firemní počítač, ale 100% ochrana neexistuje
Re: Pc je opět nějaké zabržděné
Odeslal: 06 Led 2016 18:33
od Rudy
Tak na toto pozor. Fórum viry.cz tu není na kontrolu a servis firemních PC:
http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601 (bod 6). Od toho jsou firemní ajťáci, kteří jsou za to (mnohdy nadstandardně) placeni. Viry. cz jsou tu především pro home usery.