Stránka 2 z 2
Re: Preventivka, očista PC, prosím o kontrolu logu
Odeslal: 13 Led 2016 21:59
od czechcuisine
Dobrý den,
provedeno. Děkuji. Jen technická...defragmentaci jsem nepustil, protože všechny disky, hlavně lokální je typu SSD.....
mam udělat něco jiného?
Re: Preventivka, očista PC, prosím o kontrolu logu
Odeslal: 14 Led 2016 18:36
od Márty84
czechcuisine napsal:Jen technická...defragmentaci jsem nepustil, protože všechny disky, hlavně lokální je typu SSD.....
mam udělat něco jiného?
Neni potreba.
Co pocitac, jak na tom je? Bezi vse jak ma a muzem tema uzavrit? Nebo neco zlobi a podivame se hloubeji?
Re: Preventivka, očista PC, prosím o kontrolu logu
Odeslal: 15 Led 2016 09:45
od czechcuisine
Dobrý den,
vše běží v pořádku, děkuji. Můžeme uzavřít
Re: Preventivka, očista PC, prosím o kontrolu logu
Odeslal: 16 Led 2016 08:23
od Márty84
Vyborne
Nemate zac!
Mejte se a treba zase nekdy
