Stránka 22

Re: Jenxcus-D

Odeslal: 29 Pro 2015 19:35
od Rudy
Smazáno. Nastala nějaká změna?

Re: Jenxcus-D

Odeslal: 29 Pro 2015 19:41
od lorenzo
No je to lespi, co tam byl za vir?

Re: Jenxcus-D

Odeslal: 29 Pro 2015 19:53
od Rudy
Nějaká AdWary a zbytečnosti.

Re: Jenxcus-D

Odeslal: 29 Pro 2015 19:56
od lorenzo
dobre, dekuji moc za pomoc :) Preji krasny vecer

Re: Jenxcus-D

Odeslal: 29 Pro 2015 20:47
od Rudy
Nemáte zač a šťastný a veselý! :)