Stránka 22

Re: Disk je vytížen na 100%

Odeslal: 27 Pro 2015 12:55
od Rudy
Steam je tolerovaný šmejd a já osobně bych ho v PC nestrpěl. Zkuste ho přeinstalovat.

Re: Disk je vytížen na 100%

Odeslal: 27 Pro 2015 16:20
od reginald
Problém zmizel, děkuji za pomoc, můžete lock :)

Re: Disk je vytížen na 100%

Odeslal: 27 Pro 2015 17:20
od Rudy
Rádo se stalo! :)