Stránka 22

Re: Preventivka - prosím o kontrolu logu

Odeslal: 24 Pro 2015 14:22
od Márty84
V pohode, ted je to vsude trochu hekticke :-D

Vam take krasne svatky, bohateho Jeziska a silny zaludek :-D

Tak zatim :bye:




20.2. pro neaktivitu :lock: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975