Stránka 22

Re: adware v prohlizeci

Odeslal: 05 Pro 2015 16:55
od Rudy
Změnilo se teď něco?

Re: adware v prohlizeci

Odeslal: 05 Pro 2015 19:46
od Ope
stale mi blokuje MBAM ty requesty na Adware weby. Prijde mi, jako by to bylo v routeru nebo neco

Re: adware v prohlizeci

Odeslal: 05 Pro 2015 19:59
od Rudy
MBAM odinstalujte. Možná se pere s Avastem.

Re: adware v prohlizeci

Odeslal: 13 Pro 2015 00:04
od Ope
tak to vypada , ze by to snad mohlo byt v poradku.

Re: adware v prohlizeci

Odeslal: 13 Pro 2015 11:07
od Rudy
Tak to jsem rád. :)