Stránka 2 z 2
Re: Adware
Odeslal: 26 Lis 2015 22:30
od Rudy
Je to pryč?
Re: Adware
Odeslal: 26 Lis 2015 23:57
od tomasino132
Ano uz nic nevyskakuje...prozatim (a myslim ze se to uz nevrati => protoze to zacalo par dni po instalaci gta iv a ted se pri kompletnim skenu mbam se našly v složce se hrou dva trojští koni viz. log)
Re: Adware
Odeslal: 27 Lis 2015 17:45
od Rudy
Takže z mé strany je to vše.