Stránka 2 z 2
Re: Vyskakovací reklama prosím pomoc
Odeslal: 18 Lis 2015 18:53
od Rudy
OK. Změnilo se něco?
Re: Vyskakovací reklama prosím pomoc
Odeslal: 20 Lis 2015 14:47
od Petulka90
Vyskkovací reklama je na firefoxu stále:(
Re: Vyskakovací reklama prosím pomoc
Odeslal: 20 Lis 2015 17:52
od Rudy
FF zazálohujte pomocí MozBackup:
http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... mozbackup/ . Pak FF odinstalujte vč. jeho profilu. Znovu nainstalujte a zpět ze zálohy nakopírujte pouze záložky a hesla.