Re: Preventivní Kontrola
Odeslal: 04 Lis 2015 17:12
Tak zkus a dej vědět zda net padá i na něm.Liby napsal:1,Mám možnost připojení na notebook
Tak zkus a dej vědět zda net padá i na něm.Liby napsal:1,Mám možnost připojení na notebook
Tak mu dej ještě den, dva a pak zase písniLiby napsal:Dneska mě nespadl celej den net. Tak už asi v poho.
No tak chyba bude u poskytovatele když to padá i na noťasu.Liby napsal:Někdy nepadá, potom pár dní v poho tak já nevím?
Myslíte že je to teda problém posytovatele ono to tedy padá i na notebuku tak asi problém v PC to nebude.
Není zač princezno aLiby napsal:Tak moc díky za pomoc.
Asi to uzavřem
DÍKY........................