Stránka 22

Re: Disk jede na 100%..

Odeslal: 14 Říj 2015 16:54
od Rudy
To jsem rád. Chtěl bych ale vidět log MBAM. Díky.

Re: Disk jede na 100%..

Odeslal: 15 Říj 2015 10:16
od krvik
Udělám ho doma až na ntb nebudu pracovat ... Jak jsem to zkoušel, tak to na chvilku nebude a ntb je při skenu nepoužitelnej :D

Re: Disk jede na 100%..

Odeslal: 15 Říj 2015 17:21
od Rudy
OK.