Stránka 22

Re: Pomalý chod prohlížečů (Opera, IE), celkově pomalý PC

Odeslal: 18 Zář 2015 20:38
od altrok
Operu jsem nevidel ani ve FRST logu, proto musel byt problem v ni samotne. Povazuji tema za vyresene a po vikendu ho zamknu.

Za prispevek na chod fora Vam jmenem celeho tymu dekuji.


Nemate zac, rad jsem pomohl :worship:


Mejte se krasne a treba zase nekdy :bye: