Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu logu, problém s SavePass

Odeslal: 15 Zář 2015 20:57
od patakuta
Ode mne taky vše, díky moc :)
nic proti, ale doufám, že vás jen tak brzy nebudu potřebovat... :)

Re: Prosím o kontrolu logu, problém s SavePass

Odeslal: 15 Zář 2015 21:04
od altrok
Plne sdilim Vas nazor a preju Vam, abyste podobne sluzby nejakou dobu nemusel vyhledavat.

Nemate zac, rad jsem pomohl :worship:


Mejte se krasne a treba zase nekdy :bye: