Stránka 22

Re: špatná funkce myši

Odeslal: 20 Zář 2015 20:09
od Rudy
Už jedině obnova systému k datu, kdy korektně fungoval.

Re: špatná funkce myši

Odeslal: 26 Zář 2015 19:20
od Radek.Juracak
OK, děkuji. Zatím musím vydržet a až bude čas, něco s tím zkusím provést.
Moc děkuji.

Re: špatná funkce myši

Odeslal: 26 Zář 2015 20:10
od Rudy
Nemáte zač! :)