Stránka 2 z 2
Re: Nestabilní odezva (lagy)
Odeslal: 13 Zář 2015 10:51
od Rudy
Myslím, že log je OK.
Re: Nestabilní odezva (lagy)
Odeslal: 13 Zář 2015 14:05
od Chicony
Dobře, díky.
Re: Nestabilní odezva (lagy)
Odeslal: 13 Zář 2015 16:21
od Rudy
Nemáte zač!
