Stránka 22

Re: prosím o kontrolu NB,díky

Odeslal: 16 Zář 2015 05:24
od pikorn
díky moc za pomoc, PC je teď OK

Re: prosím o kontrolu NB,díky

Odeslal: 16 Zář 2015 15:35
od Márty84
To jsem rad :-)

Nemate zac! ;-)

Mejte se a treba zase nekdy :bye:

:closed: