Stránka 22

Re: 6 infiltracii a kto vie čo este

Odeslal: 11 Led 2016 17:26
od Roli
V desítkách je Poradce při potížích s aplikacemi, zkus přes něj poladit a nebo vytvořit nový účet s admin právy. Když to v něm bude fungovat ten původní odstraň - jen pozor zmizí i všechny Tvoje složky a dokumenty.