Stránka 22

Re: notebook c2...out

Odeslal: 30 Srp 2015 14:46
od Rudy
RSIT je OK. Potřebuji ale vědět, zda jste smazal vše, cvo nalezl MBAM. To z RSIT nepoznám, on nedokáže tyto položky zobrazit.