Stránka 22

Re: Nelze nb spustit v běžném režimu

Odeslal: 13 Srp 2015 10:08
od goffy1985
bohužel dost marně...v normálním režimu stále černá obrazovka :shock:

Re: Nelze nb spustit v běžném režimu

Odeslal: 14 Srp 2015 07:29
od vyosek
V jake fazi se nacitani zasekne??