pomaly notebook

Nemáte v tuto chvíli žádný problém s pc a chcete se jen ujistit, že je vše v pořádku?
Vložte log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: pomaly notebook

#16 Příspěvek od Márty84 »

Ale ne kazdy objekt trva stejne, takze pak to klidne muze zrychlit. Uvidime
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

asasina
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 63
Registrován: 17 Bře 2009 08:53

Re: pomaly notebook

#17 Příspěvek od asasina »

Huraaaa :)

Malwarebytes Anti-Malware
www.malwarebytes.org

Datum skenování: 23. 8. 2015
Čas skenování: 20:46
Protokol:
Správce: Ano

Verze: 2.1.8.1057
Databáze malwaru: v2015.08.23.05
Databáze rootkitů: v2015.08.16.01
Licence: Bezplatná verze
Ochrana proti malwaru: Vypnuto
Ochrana proti škodlivým webovým stránkám: Vypnuto
Ochrana programu: Vypnuto

OS: Windows 8.1
CPU: x64
Souborový systém: NTFS
Uživatel: A L E X

Typ skenu: Vlastní sken
Výsledek: Dokončeno
Prohledaných objektů: 670961
Uplynulý čas: 19 hod, 45 min, 48 sek

Paměť: Zapnuto
Po spuštění: Zapnuto
Souborový systém: Zapnuto
Archivy: Zapnuto
Rootkity: Zapnuto
Heuristika: Zapnuto
PUP: Zapnuto
PUM: Zapnuto

Procesy: 0
(Nenalezeny žádné škodlivé položky)

Moduly: 0
(Nenalezeny žádné škodlivé položky)

Klíče registru: 0
(Nenalezeny žádné škodlivé položky)

Hodnoty registru: 0
(Nenalezeny žádné škodlivé položky)

Data registru: 0
(Nenalezeny žádné škodlivé položky)

Složky: 0
(Nenalezeny žádné škodlivé položky)

Soubory: 2
PUP.Optional.OpenCandy, C:\Users\A L E X\AppData\Local\Temp\is-6F0H2.tmp\OCSetupHlp.dll, , [7bc66f9d92f979bd0c69ff7f3acb29d7],
PUP.Optional.Mindspark.A, C:\Users\A L E X\Downloads\EliteUnzipSetup.EliteUnzip_aa.ffjcmnpnoopgilmnfhloocdcbnimmmea.ch.exe, , [4bf697753a511224f196147865a004fc],

Fyzické sektory: 0
(Nenalezeny žádné škodlivé položky)


(end)

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: pomaly notebook

#18 Příspěvek od Márty84 »

:arrow: Nalezy nechte odstranit, pak muzete MBAM odinstalovat.


:arrow: Udelejte kontrolu programem HD Tune
Stahnete http://www.slunecnice.cz/sw/hd-tune/ , nainstalujte a spustte jako spravce (pokud vam pri instalaci nabidne nejaky doplnek, odmitnete ho!)
V tom okne kliknete na posledni zalozku - Error Scan (pokud bude zatrzeny quick scan, tak zatrzitko zruste) a kliknete na Start.
Kontrola bude nejakou dobu trvat. Dejte vedet, jestli tam bylo nejake cervene policko.
Taky se podivejte na zalozku Health a opiste mi (vyfotte), co se tam pise. Melo by tam byt OK http://www.google.cz/imgres?um=1&hl=cs& ... s:20,i:143



Znovu pouzijte ADWCleaner...

:arrow: Stahnete AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/finish/1/ a ulozte ho na plochu.
Ukoncete vsechny programy, jinak to AdwCleaner udela za vas.
Kliknete na nej pravym mysidlem a levym na Spustit jako spravce.
Kliknete na Scan a pockejte, az kontrola dobehne.
Pak kliknete na Cleaning
Program zacne pracovat (muze dojit k restartu pc) a vyplivne log (pripadne bude zde C:\AdwCleaner\AdwCleaner[C?].txt ). Ten mi sem zkopirujte.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

asasina
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 63
Registrován: 17 Bře 2009 08:53

Re: pomaly notebook

#19 Příspěvek od asasina »

http://prntscr.com/88dm97

neni ta rychlost nejaka nizka?

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: pomaly notebook

#20 Příspěvek od Márty84 »

No ten disk neni v poradku, takze se da ocekavat, ze to nebude moc rychle.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

asasina
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 63
Registrován: 17 Bře 2009 08:53

Re: pomaly notebook

#21 Příspěvek od asasina »

Myslite, ze se da vyreklamovat?

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: pomaly notebook

#22 Příspěvek od Márty84 »

To nevim. Mozna by stacil format a disk by se vzpamatoval. Ale pokud tam budou cervena policka, znamenalo by to poskozene sektory a to uz by asi uznali.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

asasina
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 63
Registrován: 17 Bře 2009 08:53

Re: pomaly notebook

#23 Příspěvek od asasina »

Necham to pres noc a uvidim zda se zobrazi nejaky cervene policko.

A pokud by cervene policko nebylo a format by nepomohl, kde je zakopany pes?:)

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: pomaly notebook

#24 Příspěvek od Márty84 »

Jeste to neni ani docistene, treba se to pak zrychli. Nejde to udelat vsechno najednou. Ted proverujem disk, pak to docistime a pak se uvidi :)
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

asasina
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 63
Registrován: 17 Bře 2009 08:53

Re: pomaly notebook

#25 Příspěvek od asasina »

Ok :).

Zitra na vecer to musim odevzdat :). Tak si musim pripravit argumenty:).

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: pomaly notebook

#26 Příspěvek od Márty84 »

:) snad to dobehne a zitra to stihnem docistit.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

asasina
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 63
Registrován: 17 Bře 2009 08:53

Re: pomaly notebook

#27 Příspěvek od asasina »


Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: pomaly notebook

#28 Příspěvek od Márty84 »

Cervene uz tam je, cili je jasne, ze disk je opravdu poskozen. Ted je otazka, jestli to nechat dobehnout, aby se vedelo, kolik tam toho bude, nebo to vypnout a zkusit docistit, jestli se aspon trosku zrychli, nebo nedelat nic a rovnou reklamovat. To zalezi na vas.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

asasina
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 63
Registrován: 17 Bře 2009 08:53

Re: pomaly notebook

#29 Příspěvek od asasina »

Zkusme to docistit, pokud se to nezrychli zkusim reklamaci u dell.

asasina
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 63
Registrován: 17 Bře 2009 08:53

Re: pomaly notebook

#30 Příspěvek od asasina »

Ted se to nejak rozjelo....

http://prntscr.com/88loha

Zamčeno