Stránka 22

Re: Zpomalení NTB

Odeslal: 28 Črv 2015 11:04
od Rudy
FRST a vše, co vytvořil normálně smažte a ADW spusťte a klikněte na >uninstall (odinstalace)<. Nemáte zač! :)