Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu

Odeslal: 12 Črv 2015 15:58
od ceasare
Pohral som sa v nadstaveniach a už je všetko v poriadku :)

Re: Prosím o kontrolu

Odeslal: 12 Črv 2015 16:44
od Márty84
Vyborne :thumbsup:

V tom pripade mame hotovo ;-)

Mejte se a treba zase nekdy :bye:

:closed: