Stránka 2 z 2
Re: Prosím o kontrolu
Odeslal: 12 Črv 2015 15:58
od ceasare
Pohral som sa v nadstaveniach a už je všetko v poriadku

Re: Prosím o kontrolu
Odeslal: 12 Črv 2015 16:44
od Márty84
Vyborne
V tom pripade mame hotovo
Mejte se a treba zase nekdy
