Stránka 22

Re: stolni pc

Odeslal: 06 Črv 2015 22:32
od Real
Heureka... vsechno slape jak ma... dekuji mockrat...problem vyresen... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Re: stolni pc

Odeslal: 07 Črv 2015 10:20
od Rudy
Tak to jsem rád. Nemáte zač! :)