Nejaka havet tam byla, ale nic vazneho. Jen otravna a zpmalovaci. No a pak obvykle zbytecnosti a brzdy, ty se najdou temer v kazdem pc.
Nemate vubec zac, rado se stalo!
A kdyby neco, staci se ozvat
Mejte se krasne a treba zase nekdy
Moderátor: Moderátoři