Stránka 2 z 2
Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 06 Kvě 2015 17:07
od Roli
Ještě jsem našel novější přímo od Intelu
ZDE tak zkus.
Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 06 Kvě 2015 17:42
od Beggy
Obavám se, že ani teď jsme se nesetkali s úspěchem

Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 07 Kvě 2015 17:48
od Roli
Tak že, ovladače jsou aktuální, šmejdi tam nejsou
Když do USB připojíš cokoliv jiného než myš tak to funguje ?
Po připojení myši je ve Správci zařízení u něčeho žlutý vykřičník ?
Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 07 Kvě 2015 18:09
od Beggy
Myš funguje, ale pořád to dělá ten zvuk, jak se myš připojuje a odpojuje a po dobu "odpojení" myš nereaguje. Pak se zase ozve zvuk připojení a myš reaguje. Někdy však přestane fungovat...někdy to trvá 5 minut po restartu, někdy třeba několik hodin...Pokud připojím cokoliv jiného než myš, tak to běhá v pohodě. Vykřičník se nezobrazuje

Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 08 Kvě 2015 20:04
od Roli
Tak to už fakt nevím co s tím

Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 08 Kvě 2015 21:26
od Beggy
Nejspíš bude problém s HW, tak nějak jsem s tím počítal

Jen jsme si říkal, že to zkusím, kdyby náhodou

Hold to šoupnu do servisu, každopádně díky moc za ochotu

Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 09 Kvě 2015 15:59
od Roli
Ještě mě napadla jedna věc, myšky jsou drátové nebo bezdrátové ?
Máš možnost zkusit obě varianty co to bude dělat ?
Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 09 Kvě 2015 17:30
od Beggy
Drátovky. V současné době žádnou bezdrátovou nemám :-/
Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 10 Kvě 2015 16:52
od Roli
Beggy napsal:Drátovky. V současné době žádnou bezdrátovou nemám :-/
Možná by stálo za to si jí někde půjčit.
Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 10 Kvě 2015 19:51
od Beggy
Zkusím někde sehnat a pak napíšu, jak to dopadlo

Ale bůh ví teda kdy to bude (hodně práce)

Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 11 Kvě 2015 17:16
od Roli
Beggy napsal:Zkusím někde sehnat a pak napíšu, jak to dopadlo

Ale bůh ví teda kdy to bude (hodně práce)

Dobrá budu tady, protože samotného mě to zajímá

Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 19 Kvě 2015 08:24
od Beggy
Tak nic

... Po státnicích zkusím reinstalovat systém, tak pak uvidíme

Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 19 Kvě 2015 17:24
od Roli
Beggy napsal:Tak nic

... Po státnicích zkusím reinstalovat systém, tak pak uvidíme

Já bych nejdříve zkusil tu myš aby sis nepřidělal práci.
Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 21 Črv 2015 17:59
od Beggy
Tak ani reinstall systému nepomohl

Re: Kontrola - Beggy
Odeslal: 21 Črv 2015 21:32
od Roli
Beggy napsal:Tak ani reinstall systému nepomohl

Bezva

a co ta bezdrátovka, zkusil jsi už i tu ?