Stránka 22

Re: havět při stahování

Odeslal: 02 Kvě 2015 19:10
od Jakub Mařík
jen se ještě zeptám - počítač startuje oproti dřívějšímu stavu dost líně, třeba tři minuty. Snažil jsem se minimalizovat počet programů spouštěných při startu, ale některé nejdou vypnout a jiné se samovolně znovu aktivují...nevíte proč?

Re: havět při stahování

Odeslal: 02 Kvě 2015 19:13
od Rudy
Pokud jste je deaktivoval přes msconfig (startmenu>přík. řádek [napsat] msconfig>Enter), neměly by se samy znovu aktivovat.