Re: jeden svchost jede naplno (log z RSIT)
Odeslal: 08 Kvě 2015 21:12
Obvykle to bývá v procesech, které mají na starosti nějaký update (AV, systém, apod.). Je dobře, že jste na to přišel, jinak bychom museli jeden po druhém vypínat. Nemáte zač! 