Stránka 22

Re: ESET hlási vírus

Odeslal: 01 Kvě 2015 17:41
od Rudy
Soubor smažte. FF přeinstalujte.

Re: ESET hlási vírus

Odeslal: 05 Kvě 2015 08:42
od psychoSVK
FF preinštalovaný a zatiaľ žiaden poplach.
Ďakujem za pomoc :)

Re: ESET hlási vírus

Odeslal: 05 Kvě 2015 16:39
od Rudy
Nemáte zač! :)