Stránka 22

Re: zasekaný noťas

Odeslal: 28 Dub 2015 20:23
od Rudy
Zkuste hio spustit v nouz. režimu. Nemáte zač!

Re: zasekaný noťas

Odeslal: 28 Dub 2015 21:21
od ententeak
v nouzáku jsem jel celou dobu, páč v normálním to nebylo použitelný...
Ale už tam jsou čistý Widle...

A ještě jednou díky..

Re: zasekaný noťas

Odeslal: 28 Dub 2015 21:49
od Rudy
Nemáte zač! :)