Stránka 22

Re: Zpomalený PC

Odeslal: 23 Dub 2015 09:05
od eicul
Zdá se, že není a vše šlape tak, jak má. A omlouvám se za pozdní odpověď. Měla jsem nějaký problém s wifi.

Re: Zpomalený PC

Odeslal: 23 Dub 2015 16:53
od Rudy
Tak to jsem rád! :)