Stránka 22

Re: Winnet32b

Odeslal: 21 Dub 2015 19:18
od altrok
To je jen jedna cast logu a jeste k tomu neuplna. Postupujte prosim naprosto presne podle navodu v http://forum.viry.cz/viewtopic.php?p=1392449#p1392449

Re: Winnet32b

Odeslal: 21 Dub 2015 20:25
od Creso
Dik za pomoc už som to vlastnoručne fixnul a funguje to :)

Re: Winnet32b

Odeslal: 21 Dub 2015 20:34
od altrok
Z me strany byla pomoc nabidnuta nekolikrat, takze nemate zac :worship: