Stránka 22

Re: Pomoc - Kontrola

Odeslal: 03 Kvě 2015 16:42
od Roli
iVersace napsal:Omlouvám se zase za aktivitu, ale neměl jsem přistup k internetu...

ComboFix jsem již odinstaloval, ale nepochopil jsem, jak používat ten T-Cleaner
Zde dodávám screen, zmáčkl jsem tlačítko "A" a nic se neděje.. - http://www.imgup.cz/image/SRv
Stiskni klávesu A (písmeno se napíše za text) a pak Enter a už to jede :)

Re: Pomoc - Kontrola

Odeslal: 08 Kvě 2015 08:24
od iVersace
Jak vidím, tak to asi už nebude pokračovat, ale každopádně Vám děkuju za pomoc, moc jste mi pomohli. :-)

Re: Pomoc - Kontrola

Odeslal: 08 Kvě 2015 10:16
od cernohous13
Roli napsal: Stiskni klávesu A (písmeno se napíše za text) a pak Enter a už to jede :)
Snad to kolega specifikoval přesně a očekával tvoji reakci - jak se ti PC chová dnes?

Re: Pomoc - Kontrola

Odeslal: 09 Kvě 2015 15:42
od Roli
iVersace napsal:Jak vidím, tak to asi už nebude pokračovat, ale každopádně Vám děkuju za pomoc, moc jste mi pomohli. :-)
Jak již psal kolega, čekám na to až mi napíšeš jak se PC chová a zda je s ním ještě nějaký problém.