Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu logu, NTB není ve formě

Odeslal: 07 Dub 2015 20:12
od Rudy
Startmenu>přík. řádek>(napsat) msconfig>Enter. Na záložkách "Po spuštění" a "Služby" odstraňte zatržítka z všech položek, které nemusí automaticky startovat. Tj. u takových, které lze v případě potřeby spustit ručně.