Stránka 22

Re: bordel v PC

Odeslal: 07 Dub 2015 17:33
od Lord Excalibur
Po tomto všechny viditelné problémy odpadly.

Re: bordel v PC

Odeslal: 07 Dub 2015 17:48
od Rudy
Tak to jsem rád. :)