Stránka 2 z 2
Re: prosím o kontrolu logu vyskakujících reklam
Odeslal: 13 Dub 2015 21:06
od antivirak
reklamy vyskakujízatím pouze v prohlížeči Mozila Fire fox,jedeme teď na Chrome a tam to nevyskakuje..
Re: prosím o kontrolu logu vyskakujících reklam
Odeslal: 14 Dub 2015 17:34
od vyosek

Odinstalujte Firefox

Smazte tuto slozku C:\Users\Petra\AppData\Roaming\Mozilla

Nainstalujte FF a napiste ci jsou problemy
Re: prosím o kontrolu logu vyskakujících reklam
Odeslal: 19 Dub 2015 18:32
od antivirak
Mozilu fire fox jsme již neinstalovaly zatím pro jistotu zůstanu u chromu
docela mě zaráží že je dost pomalej
nicméně moc děkuji za pomoc
Re: prosím o kontrolu logu vyskakujících reklam
Odeslal: 22 Dub 2015 07:52
od vyosek
Ja bych tu FF zkusil, at vidime jestli je tam problem...