Stránka 22

Re: chybějící dll a zpomalený noťas

Odeslal: 05 Dub 2015 09:31
od Bartis
Chyba vyřešena dll jsem našel v nějaké složce a zkopíroval ho do C:\Program Files\Microsoft Office\Office12
Děkuji za pomoc a třeba zase někdy příště



:worship: :| :thumbsup: :closed:

Re: chybějící dll a zpomalený noťas

Odeslal: 05 Dub 2015 09:36
od vyosek
:arrow: Supr, diky za info :idea:


Nemate zac, rad jsem pomohl :worship: Zase nekdy :)


A na zaklade Pravidla o zamykani temat :lock: