Stránka 22

Re: Vysoký ping

Odeslal: 05 Dub 2015 18:14
od akekel
Hotovo :)

Re: Vysoký ping

Odeslal: 05 Dub 2015 18:47
od Rudy
Teď zkontrolujte, zda se něco změnilo.

Re: Vysoký ping

Odeslal: 07 Dub 2015 16:03
od akekel
Ted se nejde připojit vůbec... Hi-rez chyba při komunikace se serverem, Battle.net Unable to connect to server, Riot games to samé :D
takže to budu řešit s providerem...
Ale díky za pomoc :)

Re: Vysoký ping

Odeslal: 07 Dub 2015 16:25
od Rudy
Tak k tomuhle je provider třeba. Nemáte zač! :)