Stránka 22

Re: Opět zavirovaný...

Odeslal: 11 Dub 2015 17:08
od Rudy
V kterém prohlížeči?

Re: Opět zavirovaný...

Odeslal: 11 Dub 2015 17:53
od Mufii
chrome... bylo to tam jako addon, zkusil jsem ho odstranit a teď to zmizelo, ale přijde mě to až moc jednoduchý :D Vždy když jsem tohle udělal tak to bylo za chvíli zpět...

Re: Opět zavirovaný...

Odeslal: 11 Dub 2015 18:40
od Rudy
Kdyby to nepomohlo, zazálohujte Chrome pomocí Chromebackup: http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a ... me-backup/ . Pak chrome odinstalujte a znovu nainstalujte. Ze tálohy pak zpět nakopírujte pouze záložky a hesla.

Re: Opět zavirovaný...

Odeslal: 12 Dub 2015 17:21
od Mufii
dobře, díky za pomoc :) alespoň jsem si pročistil PC od jiné havěti :) Takže momentálně je vše v pořádku, děkuji za pomoc :)

Re: Opět zavirovaný...

Odeslal: 12 Dub 2015 17:31
od Rudy
Rádo se stalo! :)