Re: Preventivka prosím
Odeslal: 03 Dub 2015 05:37
Nemate zac, rad jsem pomohl
Zase nekdy
Za podporu fora jmenem celeo tymu dekuji
A na zaklade Pravidla o zamykani temat
Za podporu fora jmenem celeo tymu dekuji
A na zaklade Pravidla o zamykani temat