Stránka 22

Re: Omniga virus (pro altrok)

Odeslal: 25 Bře 2015 14:23
od altrok
Logy jsou ciste :idea:

Takze jeste uklidime.
A pokud nejsou dotazy ci jine problemy, je to ode mne vse.

Re: Omniga virus (pro altrok)

Odeslal: 25 Bře 2015 14:28
od melo15
Dobře, provedu později.

Z mé strany je to taky vše.

Díky za superrychlou pomoc!

Re: Omniga virus (pro altrok)

Odeslal: 26 Bře 2015 00:41
od altrok
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship:


Mejte se krasne a treba zase nekdy :bye: