Stránka 22

Re: Prosím kontrolu logu RSIT

Odeslal: 07 Bře 2015 15:21
od pe.mk
Je to vše. Díky moc.

Re: Prosím kontrolu logu RSIT

Odeslal: 07 Bře 2015 17:24
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship: Zase nekdy :)


A na zaklade Pravidla o zamykani temat :lock: